Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Парламентські вибори у Франції: результати екзит-полів

У Франції на парламентських виборах 2017 завершилося голосування у першому турі. Екзит-поли оголосили попередні результати голосування.
Основна боротьба на парламентських виборах у Франції 2017 розгорнулася між молодою центристською партією президента Франції Еммануеля Макрона “La République En Marche!” (“Республіко, вперед!”), консерваторами (партія “Республіканці”) і правоцентристами (партія “Союз демократів і незалежних”), а також націоналістичною партією Марін Ле Пен “Національний фронт”.
Парламентські вибори 2017 у Франції, перший тур: результати екзит-полів
За попередніми результатами найбільше голосів набрала партія чинного президента Еммануеля Макрона (32,2%).
Далі розмістилася республіканська парті, яку очолює Крістіан Жакоб (21,5%). А третю сходинку посідає “Національний фронт” Марін Ле Пен (14%).

Зазначимо, партія Макрона вже продемонструвала найкращі результати на закордонних дільницях. Партія отримала більшість на 10 з 11 дільниць і змогла достроково виграти 7 місць у парламенті, згідно з результатами на сайті МЗС Франції. На восьми з 11 ділянок вийшло визначити лідера в першому турі голосування, і сім з них виграла партія “Республіко, вперед!”. На трьох дільницях, де пройде другий тур, партія президента має високі шанси взяти, принаймні, 2 місця.
Якщо в першому турі жоден кандидат не набере більше 50%, то на цьому окрузі відбудеться повторне голосування. У другий тур виходять всі кандидати, які набрали більше 12,5% голосів. Другий тур парламентських виборів у Франції відбудеться 18 червня. Французи оберуть 577 депутатів Національних Зборів Франції. Натомість вибори до вищої парламентської палати – Сенату – очікуються 24 вересня 2017 року.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share