Острозька академія долучилася до SAIUP

begin

Національний університет «Острозька академія» приєднався до проекту Сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), що стартував у минулому році.

Тепер студенти академії завантажуватимуть свої роботи до системи Moodle, де їх автоматично перевірятимуть через внутрішню базу ВНЗ та інтернет-джерела. Виявити плагіат допоможе інструмент «Unplag». Після перевірки викладачі отримуватимуть інформативні звіти щодо кожної роботи.

«Першочергово проект був зорієнтований на десять університетів України, утім починання підхопили й українські бібліотеки», – зазначив Юрій Коцюк, директор бібліотеки Острозької академії, яка приєдналась до процесу впровадження академічної доброчесності.

Нагадаємо, у листопаді-грудні 2016 року аналітичний центр CEDOS спільно з Gfk Ukraine у рамках SAIUP провів дослідження «Академічна доброчесність: стан та фактори впливу».

Фото: pexels.com

The post Острозька академія долучилася до SAIUP appeared first on Студвей.