Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Омбудсмен звернулася до Нацполіції через обшук абітурієнтів під час ЗНО

write

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відреагувала на факти некоректного обшуку дітей під час складання ЗНО.

23 травня пройшло зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Під час іспиту були зафіксовані факти некоректного обшуку учасників іспиту металошукачем.

Валерія Лутковська звертає увагу на те, що відповідно до статті 16 Конвенції про права дитини жодна дитина не може бути об’єктом свавільного або незаконного втручання в здійснення її права на особисте і сімейне життя або незаконного посягання на її честь і гідність.

Стаття 10 Закону України «Про охорону дитинства» встановлює, що кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканність та захист гідності. З цього приводу омбудсмен звернулася до міністра освіти і науки України та голови Національної поліції України.

Нагадаємо, раніше наручні годинники потрапили до списку речей, які учасникам цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання доведеться на час тестування залишити у спеціально відведеному місці.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Омбудсмен звернулася до Нацполіції через обшук абітурієнтів під час ЗНО appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share