КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Олімпійський» вразив суперника «Динамо»

Португальський «Марітіму» провів тренування на «Олімпійському» напередодні матчу-відповіді в Лізі Європи проти київського «Динамо».

Команда прилетіла до Києва за день до матчу. Кияни тиждень тому вирушили на Мадейру за два дні до зустрічі, щоб мати більше часу на підготовку та адаптацію.

«Ми скромний клуб і завжди виходимо з наших можливостей. Нам треба було добре відновитися після гри з «Боавіштою». І нам це вдалося зробити», — пояснив наставник «Марітіму» Даніель Рамуш.

Домашній стадіон команди вміщує 11 тисяч глядачів. Тому не дивно, що 70-тисячний «Олімпійськи й» вразив футболістів «Марітіму». Гравці захоплено оглядали чашу арени, коли виходили з роздягальні на тренування.

«Грати при великій аудиторії на такому стадіоні — це підвищена відповідальність. З іншого боку, велика кількість глядачів буде мотивувати наших гравців і допоможе набратися досвіду», — сказав Рамуш на прес-конференції перед тренуванням.

В день матчу у «Марітіму» запланована невелика прогулянка в центрі міста. А вже о 18:00 команда вирушить на стадіон. Після завершення зустрічі португальці відразу відправляться додому.

Перша зустріч команд на Мадейрі завершилася внічию 0:0.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наставник «Марітіму» зробив гучну заяву перед матчем з «Динамо»

Матч «Динамо» — «Марітіму» пройде в День Незалежності України. Зустріч розпочнеться о 19:45 на НСК «Олімпійський». Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share