Ольга Фреймут нагодувала доньку груддю у громадському місці

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут, яка 28 червня стала матір’ю втретє, показала на своєму прикладі, що в годуванні дитини грудьми в громадських місцях немає нічого ганебного.

“Ми з донькою почали працювати. Вчора мали діловий обід разом: я в улюбленому подільському ресторані, Дуня – під моїм серцем. Материнство не має зупиняти бути собою. Навіть Богородиця на іконах годує Ісуса”, – підписала зворушливу світлину у своєму Instagram ведуча. Тож вона нагадала про Всесвітній тиждень грудного вигодовування, який триває з 1 по 7 серпня.

Новина про третю вагітність Ольги Фреймут була справжньою несподіванкою її шанувальників. Народив у травні 2016 року сина Валерія, Ольга повідомила, у лютому 2017 Ольга повідомила, що вагітна. Доньку Фреймут назвала Євдокією. Дітей Фреймут народила коханому чоловікові – генеральному директору “Нового каналу” Володимиру Локотко. У співачки також є старша донька Злата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дочка президента Киргизстану показала критикам, для чого жінкам потрібні груди

“Коли Злата дізналася, що я вагітна, то вона мило посміхнулася і сказала: “Я рада, що ти знайшла своє хобі – бути вагітною”, – розповіла Фреймут.

Австралійська фотограф Сара Мернай створила зворушливий фотопроект про грудне вигодовування. Його девіз: “Кожна годуюча мати має почуватися богинею”.