Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Одіозний суддя зняв свою кандидатуру з участі в конкурсі до Верховного суду

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк вирішив відізвати свою кандидатуру з участі в конкурсі до нового Верховного суду.
Про це повідомляє Bihus.info.
Безпосередньо перед голосуваннями Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо негативного висновку Громадської ради доброчесності суддя Павло Вовк звернувся з заявою про припинення участі у конкурсі.
За словами судді, ВККС не зможе проголосувати за його участь у конкурсі, оскільки в пресі поширювалася негативна інформація щодо нього.
ЗМІ здійснюють тиск на комісію, і вона не може судити чесно та об’єктивно, – сказав у інтерв’ю Павло Вовк.
До слова, Павло Вовк є фігурантом чисельних журналістських розлідувань. Суддя отримав негативний висновок від Громадської ради доброчесності через питання щодо його зв’язків з політиками Сергієм Ківаловим та Олександром Грановським. Крім цього, у ГРД наголошували щодо можливого фіктивного розлучення Павла Вовка задля приховання статків.
Журналісти програми “Наші гроші” виявили, що голова суду не проживає у задекларованій квартирі, натомість його регулярно бачать у заміському будинку екс-дружини Світлани. Сам Вовк цей факт заперечував.
Водночас журналістам вдалось з’ясувати, що екс-дружина судді змушувала консьєржів брехати, що він живе у задекларованій квартирі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share