Одеський студент виграв у шоу «Розсміши коміка» 50 тисяч гривень

yurakademia

Студент факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Степанець узяв участь у програмі «Розсміши коміка». За свої жарти хлопець отримав максимальний виграш у розмірі 50 000 гривень.

Юрій Степанець – активний учасник команди КВК свого вишу. Протягом багатьох років він грав за команду рідного факультету, був автором багатьох виступів.

У кінці січня Юрій вирішив взяти участь у кастингу шоу «Розсміши коміка» у Миколаєві. Незабаром йому зателефонували працівники редакції та запросили на програму.

«Я добу до свого виступу не міг заснути, все було “ейфорично”. Хоча я і був впевнений в тому, що мої жарти смішні, все ж часом долало шалене хвилювання. Заспокоювала мене тільки сама атмосфера в студії. Глядачі та коміки мене дуже тепло прийняли», – розповідає Юрій.

Усі виграні гроші хлопець планує витратити на реабілітацію. В Юрія травма хребта і на лікування та адаптацію потрібна велика сума коштів.

Нагадаємо, раніше в Одесі студенти влаштували битву подушками.

Фото: slovo.odessa.ua

Реклама

The post Одеський студент виграв у шоу «Розсміши коміка» 50 тисяч гривень appeared first on Студвей.

Читати