Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Овочі підживлюють дріжджами

 Перець, огірки, помідори і полуницю на дачі підживлюю вугіллям. Виходить дешево та ефективно. Від нього зав’язується більше бутонів, вони швидше ростуть, каже 36-річна Ольга Піскун із міста Шепетівка Хмельницької області. Можна линути також під виноград чи смородину. На дорослий кущ треба не менше 30 літрів розчину.

У 10-літровому відрі води розводить 2 л деревного попелу. Перемішує й залишає настоюватися добу. Літрову банку настоянки виливає у відро чистої води. Підливає по літру рідини під кожну рослину.

 На початку літа підживлюю овочі дріжджами. Від них рослини швидко ростуть. Пізніше таке добриво не треба. Тоді потрібен не ріст, а зав’язування плодів.

У відрі в 3 л води розводить 10 ст. л. цукру та 10 г сухих дріжджів.

 Посудину треба брати вдвічі більшу, із запасом, щоб було місце для бродіння.

Перемішує, залишає на 5 год. Потім розчин розводить у 10 л води. Увечері, коли спаде спека, поливає ним городину. Ллє по літру під кожну рослину. Підживлює так двічі на місяць.

 Цей же розчин захищає від грибків. Обробляти ним удень не варто. Випарується з листків, і рослина буде беззахисна. Головне не братися за підживлення в період дощів. Має бути тепла стала погода, щоб городина увібрала всі мікроелементи.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share