Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Оборонний комітет вивчить “газовий контракт Тимошенко” на предмет загрози національній безпеці України

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони займеться “газовим контрактом Тимошенко” після висновків щодо нього Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Про це заявив Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони, народний депутат фракції “Народний фронт” Сергій Пашинський на засіданні комітету.

“Поступила пропозиція звернутися до паливно-енергетичного комітету, отримати їх фаховий висновок з точки зору їх оцінки цього контракту на національну безпеку”, -повідомив Пашинський.

“Питання не знімається з порядку денного нашого комітету. Мусимо отримати висновки комітету з питань ПЕК. Мін’юст та НАК “Нафтогаз” мають надати чіткі рекомендації з цього питання, щоби ми почали його розгляд на нашому комітеті”, – уточнив він.

“Як тільки ми будемо готові, ще до канікул ми проведемо засідання з цього питання. Запрошуємо усіх журналістів, тому що це питання буде у відкритому режимі, запрошуємо зацікавлених народних депутатів. Я знаю, що фракція “Батьківщина” виявила своє бажання прийняти участь у нашому комітеті. Якщо буде дуже багато людей, ми шукатимемо більше приміщення”, – додав Пашинський.

Також на комітеті обговорили пропозицію відзначити державними нагородами осіб, які займалися судовим позовом проти “Газпрому” в Стокгольмському арбітражному суді.

Члени Комітету з питань національної безпеки та оборони проголосували за відповідну пропозицію звернутися із цього питання до президента. “Проти” голосувала лише Надія Савченко.

“Пані Савченко, коли люди виконують добре свою роботу їх треба нагороджувати, а коли погано – треба звільняти і саджати в тюрму, оце принцип державного управління”, – резюмував Пашинський.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share