Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Облетіти новобудови Києва, Львова й Харкова на дроні стало можливим

Житлові комплекси Києва, Харкова і Львова можна побачити з повітря. ЛУН.ua створив аеропанорами новобудов за допомогою дрона.
Завершені новобудови й житлові комплекси в стадії будівництва тепер можна в подробицях роздивитися з повітря. Це стало можливим завдяки інноваційному функціоналу каталогу новобудов ЛУН.ua і використанню аеропанорам. Оцінити результат на сайті поки що можна лише в розділах “Новобудови Києва” та “Новобудови Київської області” – для прикладу відвідайте сторінку ходу будівництва ЖК Rybalsky.
Уперше зйомку з висоти ЛУН.ua застосував ще в 2013 році. Тоді компанія замовила 50 аеропанорам новобудов Києва і, крім розміщення в каталозі, інновація стала користуватися популярністю у забудовників. Вид житлового комплексу вони розміщували на своїх сайтах з метою привертання уваги клієнтів.
Зараз зйомкою різноманітних об’єктів з використанням дрона важко здивувати. І все ж компанія ЛУН.ua продовжує розвивати цю тему і щоразу пропонує щось нове й особливе.
Що таке “Аеро-обльоти 360”
Тепер потенційні покупці первинного житла можуть дивитися на новобудову, що обертається на 360 градусів, з рівновіддаленого від неї ракурсу. Це дозволяє розглянути будинок та об’єкти, що його оточують, у подробицях.
Така функція допоможе оцінити, куди будуть виходити вікна майбутнього помешкання, наскільки близько від будинку розташована дорога, автомобільна стоянка та інші об’єкти. Але головне, що аеропанорама буде оновлюватися за аналогією з ходом будівництва, що дозволить повною мірою оцінити стадію готовності будинку.

Аеропанорами 360 будуть запущені в Києві, Львові та Харкові
Компанія планує запустити цей функціонал не тільки для Києва й області, а і для інших міст. Андрій Міма, директор з розвитку компанії ЛУН.ua, уточнює: “Зараз аеро-обльоти зроблені приблизно для 200 новобудов Києва й області, які нещодавно були здані в експлуатацію чи ще будуються. Цікаво, що деякі ЖК, в принципі, зняти не вдалося, оскільки вони знаходяться близько до аеропортів і там заборонені польоти дрона на рівні його прошивки. Також ми не знімали ЖК, що знаходяться на дуже ранній стадії будівництва, де, крім котловану, ще практично нічого немає. Додатково ми зробили аеропанорами готових будинків, що нещодавно були введені в експлуатацію”.
Враховуючи, що ринок первинної нерухомості активно розвивається по всій Україні, можна сподіватися, що аеропанорами будуть створені й для інших міст.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share