Нідерландські вчені виявили 40 відповідальних за інтелект генів

study

Дослідники з Університетського медичного центру в Амстердамі (Нідерланди) виявили 40 нових генів, які відповідають за інтелект людини.

Учені змогли зібрати і проаналізувати геноми майже 80 тисяч дорослих і дітей. Виявлена знахідка допоможе дослідникам зрозуміти, як розвиваються ключові функції мозку людини та у перспективі допоможе їм простежити еволюцію інтелекту і виявити закономірності його розвитку.

Щоб упевнитися в своїх висновках, науковці повторили дослід. В якості приблизної оцінки рівня інтелекту вони взяли рівень освіти. Другий етап аналізу підтвердив припущення вчених.

Вплив генів на інтелект може виявитися незначним, адже дуже широкий спектр чинників відповідає за його розвиток. Проте відкриття нових генів дасть науковцям можливість зрозуміти механізми природи, що лежать в основі нашого інтелекту.

Нагадаємо, вчені Інституту імені Вейцмана (Ізраїль) відкрили понад шість тисяч людських генів, у яких процес передачі інформації білкам або РНК відрізняється за статевою приналежністю особи.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Нідерландські вчені виявили 40 відповідальних за інтелект генів appeared first on Студвей.