Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Нюша на власному весіллі станцювала з Леонардо ді Капріо

Російська співачка Нюша нарешті вийшла заміж. Своє життя вона пов’язала з генеральним радником президента Міжнародної федерації студентського спорту Ігор Сівовим.

“Поїхала в Африку аби відзначити Старий Новий рік. Навіть не уявляла, що ця поїздка так змінить моє життя. Хоча мріяла, щоб Ігор покликав заміж, – каже Нюша.

Пропозицію одружитись Ігор Сівов зробив в Африці.

“У глухому африканському селі пустилися в танок з місцевими жителями. Практично відчули себе аборигенами. Буквально з нізвідки з’явився маленький стільчик. На нього мене посадили і сказали, що зараз відбудеться цікавий місцевий ритуал. Раптово Ігор опустився на одне коліно – і переді мною з’явився крихітний кокос. Верхня частина кокосика прочинилися – і там заблищало кільце з діамантом”, – розповідає Нюша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найрозкішніші наречені сезону

Весілля гуляли на Мальдівах 4 серпня з найближчими родичами та друзями. Розважали гостей голівудські зірки. Спадкоємиця знаменитої династії Періс Хілтон була в ролі ді-джея. На весіллі наречена станцювала з актором Леонардо ді Капріо ,який в той час відпочивав на Мальдівах.

В день весілля наречена змінили два вбрання. На церемонію одягну довгу сукню від бренду “Enteley”, другу сукню пошила її подруга від бренду “Diverse Shop”.

27 липня син Крістіни Орбакайте і Володимира Преснякова 26-річний Микита Пресняков одружився на своїй коханій Альоні Красновой. Пара розписалася в Московському обласному палаці одружень №1, що в підмосковній Барвисі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share