Нові санкції США проти Росії: реакція Порошенка

Президент України Петро Порошенко відреагував на підписання Дональдом Трампом нового пакету санкцій від США щодо Росії.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
2 липня Президент США Дональд Трамп підписав закон, який передбачає посилення та розширення антиросійських санкцій.
“Вітаю всіх з підписанням нового пакету санкцій від США щодо Росії! Як ми і домовлялися у Вашингтоні, Конгрес проголосував, а президент Дональд Трамп підписав. Санкції стосуються, в тому числі, і заполітизованго проекту “Північний потік-2”, – йдеться у повідомленні.
Порошенко зазначив, що новий пакет санкцій щодо Росії діятиме до повного звільнення України від бойовиків.
Це ще раз підтверджує стратегічний напрямок відносин України та Сполучених Штатів, – підкреслив він.