КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Нова динаміка, – про що Путін і Ко говорили із представником Ватикану

Державний секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін зустрівся з Володимиром Путіним, Сергієм Лавровим та патріархом Кирилом.
Чільний дипломат Ватикану провів зустріч у резиденції голови російської держави біля російського міста Сочі, пише «Радіо Свобода». За його словами, у Ватикані раді розвиткові двосторонніх відносин між Святим престолом і Росією останнім часом.
Також, як пишуть російські ЗМІ, ватиканський посадовець заявив, що у відносинах між Римо-Католицькою і Російською православною церквами він бачить «нову динаміку». Він висловив надію, що така взаємодія буде розвиватися й надалі.
Путін натомість заявив, що цінує «довірливий конструктивний діалог», який склався між Святим престолом і Росією. А також, що радий послідовній реалізації домовленостей у перебігу його попередньої зустрічі з папою Римським Франциском.
Попереднього дня, у вівторок, кардинал Паролін зустрівся в Москві з главою РПЦ, патріархом Московським Кирилом, а також із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Останній висловив сподівання, що його візит допоможе зміцненню відносин, але застеріг, що для досягнення результату потрібне терпіння.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share