Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

На похороні адвоката, який розслідував ДТП, заграли гімн

Сьогодні у селі Якушинці Вінницького району поховали вінницького адвоката 62-річного Віктора Буяновського, який після виходу на пенсію захищав постраждалих у ДТП.

“Віктор був адвокатом високої кваліфікації. Дуже добре знався на ДТП завдяки великому досвіду роботи в слідчому управлінні міліції”, – говорить Gazeta.ua колега Володимир Яросиченко. – Встигав усюди. Такий непосидючий був. Мав свої принципи. Весь час казав: “Закон тяжкий, але справедливий”. Не був залежним від якоїсь із сторін конфлікту”.

Адвокат Віктор Буяновський був офіцером міського відділу міліції. Розслідував ДТП. Після виходу на пенсію правоохоронець здійснював юридичний захист постраждалих в аваріях.

У нього залишилась дружина Тетяна, син Максим та донька Оксана.

“В момент трагедії Таня саме поїхала провідати брата, доньки теж не було вдома. А син вдруге поїхав в АТО. Але всі встигли приїхати на похорон. З ним прощалися близько 500 людей. Прийшли товариші, колеги, знайомі. Під час прощання заграв гімн і пролунали постріли з автоматів”, – додає Володимир Яросиченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смерть знайшов удома: за дивних обставин загинув 48-річний АТОвець

Віктор Буяновський на своєму автомобілі “Hyundai Accent” загинув на виїзді з селища Стрижавка Вінницького району. Збив дорожні знаки і виїхав на бетонну основу дорожнього покриття та влетів у котлован.

Удар був настільки сильним, що відірвало передні колеса. Чоловік отримав смертельні травми і помер миттєво.

На Миколаївщині в ДТП загинула Тетяна Чеботарьова, прокурор Кіровоградської місцевої прокуратури, молодший радник юстиції. Автомобіль Chery Tiggo, в якому їхала жінка, з’їхав в кювет і зіткнувся з деревом.

За попередніми даними, спочатку авто наїхало на вибоїну на проїжджій частині, а потім з’їхав у кювет.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share