Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

На Одеський кінофестиваль приїде тричі номінант на “Оскар”

Почесним гостем 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю стане польський режисер і голова Європейської кіноакадемії Агнешка Голланд.

Кінороботи Агнешки Холланд тричі номінувалися на “Оскар”. В 1985-му – “Гірка жнива”, в 1992-му – “Європа, Європа”, в 2012-му – “В темряві”.

“Я кілька років намагалася, дуже і дуже хотіла. І ось вона приїде на фестиваль вже зовсім скоро. Унікальний режисер Агнешка Голланд стане нашим почесним гостем. Ми дуже раді, що вручимо їй Золотого Дюка за внесок в розвиток кінематографа”, – каже генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За Союзу нам дозволяли лише німі мультики про козаків

На 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі режисер буде нагороджена “Золотим Дюком” за внесок у кіномистецтво, а також представить на Одеському кінофестивалі свій фільм “Слід звіра”, який отримав нагороду “Срібного ведмедя”.

Одеський міжнародний кінофестиваль пройде з 14 по 22 липня. За дев’ять днів фестивалю гості побачать прем’єри авторських кінострічок від кращих режисерів України та зарубіжжя. Провідні представники світу кіно проведуть майстер-класи, а шанувальники кіно зможуть відвідати спеціальні покази і масштабний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах.

В кінопрокат вийшов кіноальманах “ОМКФ: Найкраще коротко”. Ініціатори прокату Одеський міжнародний кінофестиваль та об’єднання молодих кінематографістів “Сучасне Українське Кіно”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share