Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

На місці знесених кіосків облаштують сквер

У ніч на 22 серпня біля виходу зі станції метро Політехнічний інститут комунальники бульдозерами і кранами знесли 17 кіосків. Уранці згребли їх і завантажили на самоскиди.

 Тут ніби ракетний удар був, каже Нізамі Мамедов, власник магазину молочних продуктів. О другій ночі поліцейські перекрили провулок Політехнічний. На території були два сторожі й одна продавщиця. Подзвонили нам. Доки ми їхали, кіоски поваляли і порізали ­зваркою.

Деякі павільйони повністю розгромлені. Подекуди видно вцілілі морозильні камери. На дорозі валяються шматки ковбаси, кришки від унітазів, пластиковий посуд. Підприємці підбирають уцілілий товар. Кажуть, дозвіл на розміщення МАФів мають, податки сплачують.

“Кіоски закривали вхід до математичного ліцею №142. Місту не платили. Незаконно підключалися до електрики, написав у “Фейсбуку” радник мера 31-річний Дмитро Білоцерковець. Підприємців попереджали про демонтаж сім разів. Востаннє кілька тижнів тому. Вони користувалися “кришуванням” різних чиновників, тож сподівалися на свій “дах”.

На місці знесених кіосків облаштують сквер.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share