На лінії розмежування жінка народила трійню

Неподалік лінії розмежування військові медики прийняли важкі пологи. Місцеві жінка народила трійню.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Тарас Грень.

“Під час одного виїздів до військових медиків звернулась породілля у якій передчасно почались складні пологи. Керівник групи підполковник медичної служби Андрій Кострубський прийняв рішення приймати пологи на місці. Вони виявились складними, адже під серцем жіночка носила трійню. Медики зробили все, щоб врятувати життя жінки і її дітей. Тепер завдяки високому професіоналізму військових лікарів Україна отримала нових патріотів”, – йдеться в дописі волонтера.