На кордоні з Україною побилися російські військові

Щоб вгамувати сутички між особовим складом 150 мотострілецької дивізії Південного ВО, командуванню довелося вводити додаткові підрозділи військової поліції ЗС РФ.
Росія стягнула війська до кордону з Україною, які мали б проходити там навчання. Час від часу взаємовідносини серед особового складу погіршується, що призводить до сутичок.
Так, 10 червня одна з таких сутичок переросла у масову бійку на міжетнічному ґрунті внаслідок ножового поранення військовослужбовця з Республіки Дагестан. До бійки був залучений особовий склад 150 мотострілецької дивізії Південного ВО.
Щоб вгамувати військових, до Новочеркаська були введені додаткові підрозділи військової поліції ЗС РФ.
У результаті силових дій значна кількість військовослужбовців з’єднання отримали поранення та були госпіталізовані.