КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На кордоні з Росією відкрили новий прикордонний відділ

24 червня на українсько-російському кордоні у Дворічанському районі на Харківщині відкрили відділ прикордонної служби «Тополі». Участь в урочистостях взяли Секретар Ради Національної безпеки і оборони Олександр Турчинов та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Ділянка відповідальності підрозділу обладнана системою «інтелектуального кордону». Вздовж всієї ділянки встановлені відеокамери, дані з яких виводяться на центр управління службою, облаштовано протитранспортний рів, загороджувальний паркан та рокадну дорогу.

На облаштування нового підрозділу прикордонної служби та ділянки відповідальності з державного бюджету було виділено понад 13,5 млн грн, які освоєні на будівництво адміністративних приміщень та службового житла для персоналу відділу, 62 млн грн на встановлення лінійних споруд та відео-технічного спостереження, облаштування опорного пункту обійшлось у 14 млн грн, повідомляють у Держприкордонслужбі.

Адмінбудівля та житло для персоналу обладнані всім належним санітарним устаткуванням. Будівля забезпечена холодною та гарячою водою, електроживленням, теплопостачанням, вентиляцією та каналізацією. Встановлено систему пожежної сигналізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пішохідний перехід на кордоні з Польщею хочуть скасувати

«Саме тут починається кордон цивілізованої Європи. Тому він повинен бути надійно облаштований та захищений від країни агресора», — сказав Турчинов.

Громадян Росії впускатимуть на територію України лише по біопаспортах. Додатково перевірятимуть відбитки пальців або сітківку ока.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час відкриття нового прикордонного відділу «Тополі» Харківського прикордонного загону.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share