Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

На Донбас замість лицарів прийшли урки, які хочуть гроші та горілку, – Невзоров

Романтична історія “русского мира”, яку планував Кремль на Донбасі, завершилась, так і не почавшись, то найближчим часом що “всі ці захарченки та плотницькі рано чи пізно почнуть вимагати або від українського, або від російського уряду мільйон доларів, ящик горілки, блондинку в панчохах і вертоліт”.
Таку думку висловив відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров, передає “Гордон”.
За його словами, якщо Україні будуть потрібними тимчасово окуповані території, то, найімовірніше, вона їх поверне.
Просто тому, що в Росії немає ні кадрових, ні фінансових можливостей нескінченно все це тягнути. Ми бачимо на прикладі Донбасу, що планували це як якусь красиву, романтичну історію поширення “русского мира”, але все знову-таки впиралося у відсутність виконавців. І замість якихось московських лицарів у сяйливих обладунках туди прийшли просто урки різного ступеня романтичності, які виявилися звичайними кримінальниками, не здатними ні на що, окрім як утримувати ситуацію терором, набивати підвали трупами і закатованими,
– зауважив журналіст.
Також він вважає, що війна на Донбасі не може тривати довго та завершиться у природний спосіб.
“Тобто я підозрюю, що всі ці захарченки та плотницькі рано чи пізно почнуть вимагати або від українського, або від російського уряду мільйон доларів, ящик горілки, блондинку в панчохах і вертоліт. І на цьому все закінчиться, як завжди і відбувається у терористів”, – додав Невзоров.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share