На велосипеді з шиком: у столиці пройде жіночий велопарад

Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі дуже мало. За результатами підрахунків, жінки серед київських велосипедистів не більше 15%. Саме тому стереотипний велосипедист у Києві уявляється як хлопець у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат – це нагода виїхати велосипедом на дорогу для дівчат і жінок будь-якого віку всім разом. Велопарад дівчат пропонує разом проїхатися Києвом на велосипеді безпечно, зручно та красиво.

– Ми прагнемо зробити велосипедисток більш видимими та допомогти сісти на велосипед тим, хто досі не може на це наважитися. Стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед. Тож з радістю запрошуємо всіх на наш Велопарад дівчат 2017! Цього року на старті на вас чекатиме атмосферний джаз, після чого всі разом вирушимо у неспішний велокруїз вулицями міста. На фініші будемо насолоджуватися літом та пікніком на Пейзажній алеї, – розповідає директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

Стиль велопараду – CycleChic (“велосипедний шик”). Велопарад дівчат це демонстрація велосипедного шику, яка проходить раз на рік, але яскраво свідчить: щоденні поїздки на велосипеді в Києві можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр.

Поширений у Європі та цілому світі велосипедний стиль СycleChic робить акцент на “нормальній” велосипедній їзді люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах (сітібайках) на противагу велосипедному спорту, який сформував та укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що існує для небагатьох і потребує спортивного одягу та “екіпірування”. Це рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя.

Час: 15 липня (субота), збір з 15:00, старт – о 16:00

Місце: місце збору та старт площа біля Оперного театру, вул.Володимирська, 50 (джаз, фотозона, формування колон);

фініш Пейзажна алея, галявина поруч з Історичним музеєм (пікнік і подарунки)

Маршрут: Національна опера Пейзажна алея, на вибір:

– Light – 5 км (легкий маршрут для новеньких) –

– Hard – 10 км (темп швидший для більш досвідчених велосипедисток)

Реєстрація на подію: https://goo.gl/FfQAFe

Реєстрація веловедучих колон: https://goo.gl/An3HVb