На базі відпочинку в Скадовську отруїлися діти

У Скадовську, що на Херсонщині, зареєстрували 16 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед дітей, які перебувають на базі відпочинку “Романтик”.
Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.
За попередньою інформацією, у 14 дітей виявили харчову токсикоінфекцію, а у ще двох дітей – гострий гастроентероколіт.
До інфекційного відділення Скадовської ЦРЛ госпіталізували трьох дітей, інші лікуються в амбулаторних умовах.
Фахівці встановили численні порушення вимог санітарного законодавства та нормативно правових актів, що регламентують організацію харчування дітей.
Заклад 17 серпня призупинив свою діяльність. Розслідування триває.