Нахабний злочин у Києві: зловмисники пограбували будинок на очах у дітей

Грабіжники пробралися в будинок у столиці та викрали сейф. У помешканні знаходились діти, яких зловмисники зв’язали скотчем.
Про це повідомила прес-служба Національної поліції Києва.
Пограбування сталося ввечері 11 червня на вулиці Бродівській. Власники будинку відпочивали на веранді, включивши музику. Згодом до них прибігли сини 14 та 20 років, які розповіли про пограбування.
Приблизно о 23:00 прибігли діти й розповіли, що до оселі зайшли четверо зловмисників у камуфляжній формі та балаклавах, зв’язали їх скотчем, вирвали із шафи на третьому поверсі сейф і втекли, – йдеться у повідомленні.
Слідчо-оперативна служба приїхала на місце злочину, де вилучені речові докази. За словами правоохоронців, зловмисники одягли на відеокамеру шкарпетку, скориставшись драбиною.
Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею “пограбування” у великих розмірах або організованою групою. Зловмисникам загрожує від 8 до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.