Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Наталка Карпа влаштувала літню вечірку

Наталка Карпа в двогодинному шоу презентувала музичну програму з головними саундтреками літнього сезону: “Літо Літо”, “Сонцезалежна”, “Плюс один”. Сольний концерт в Києві став фінальним концертом туру, в який співачка з’їздила з командою студії “95 квартал”. Наталка Карпа умовно розділила концертну програму київського концерту на три частини: прем’єри, ліричні пісні і танцювальні хіти, при цьому тричі змінювала наряди на сцені. Уже в фіналі першої частини концерту, коли Наталка Карпа виконала пісню “Сонцезалежна”, зал event hall FREEDOM піднявся зі своїх місць з оваціями, танцями і зізнаннями в коханні.

“Це був неймовірний момент! Як правило, глядачі повністю розслабляються наприкінці концерту, але, щоб на п’ятому треку практично весь зал танцював – це точно магія пісні. Я відчула, що “Сонцезалежна” стала близькою багатьом”, – поділилася емоціями Наталка Карпа.

У цей вечір співачка також зібрала на сцені своїх “сонцезалежних” друзів – яскравих, позитивних і танцювальних Світлану Тарабарову і проект BAKUN. Пісня “Просто танцюй” останнього очолює зараз українські чарти популярної музики. Це був перший виступ проекту в Києві, під час якого вони також презентували новий трек “Кохаю”. Перед першою піснею Світлани Тарабарової “Без Війни” – Світлана та Наталка, які активно підтримують українських військових на Сході України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв України, а також подякували тим, хто пройшов війну і був у цей вечір з ними – це і чоловік Наталки Карпи Євген Терехов з друзями – учасниками АТО, і герої проекту “Переможці”. Після цієї хвилюючої частини концерту Тарабарова заспівала новий сингл “Добре з тобою” з дітьми з творчої школи “Karparation”, а Наталка на біс виконала свої хіти “Калина” та “Час-пісок”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталка Карпа вирушила у літній тур з командою “Студії 95 квартал”

Не обійшлося і без “смачних” сюрпризів і подарунків – всіх глядачів концерту пригощали морозивом, а серед найактивніших розіграли косметику і парфуми з серії Soncezalezhna by Karpa.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share