КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Народилась нація, здатна змусити рахуватися зі своїми інтересами, – Турчинов про День Незалежності

Глава РНБО Олександр Турчинов привітав українців із Днем Незалежності. Він наголосив, що сьогодні рішучі, мужні, працелюбні українці пишуть історію своєї держави і творять майбутнє України.
Про це повідомляє прес-служба РНБО.
Турчинов зазначив, що за 26 років своєї незалежності «Україна зазнала економічних та політичних криз, сірих «застійних» часів і смертельної небезпеки задихнутись у зашморгу Російської неоімперії».
«Але попри всі ці виклики, наша держава встояла. І головне – внаслідок цих величезних випробувань, через кров, страждання, у боях за рідну землю народилась українська нація! Нація, яка здатна захистити себе, здатна виборювати перемогу. Нація, яка здатна примусити рахуватися зі своїми інтересами та планами», – мовиться у привітанні глави РНБО.
Водночас він констатував, що в Україні ще й досі є безліч нерозв’язаних проблем.
«Є багато помилок і недоробок, але не помиляється лише той, хто нічого не робить. Історію не пишуть ті, хто здатні лише зловтішатися, критикувати і розповідати про чужі помилки. Історію не пишуть ті, хто не здатні до боротьби та самопожертви. Сьогоднішню історію України та її майбутнє створюють ті, хто здатні наполегливо працювати, воювати і творити. Саме рішучі, мужні, працелюбні українці пишуть історію своєї держави і творять майбутнє України», – наголосив Турчинов.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share