Girl is using Instagram on her iPhone

Професори Делійського університету в Індії запропонували додати в навчальну програму курсу англійської мови для молодих письменників предмет «Написання постів у Facebook».

«Написання англійських текстів не обов’язково означає складні науково-популярні праці або художню літературу. Важливо вміти писати англійською супровідні листи, пости в блогах і, якщо на те пішло, повідомлення в Facebook», – розповів один із професорів-ініціаторів.

Предмет вивчатимуть на курсах підвищення кваліфікації, призначених для навчання професійним навичкам. Як пише BBC, в Індії соціальні мережі відіграють важливу роль. До прикладу, допомагають молодим письменникам стати відомими широкій аудиторії або навіть знайти видавців.

Нагадаємо, раніше студентка зі США через презентацію у PowerPoint запросила хлопця на побачення.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Написання постів у Facebook стало частиною курсу англійської мови в індійському виші appeared first on Студвей.

Читати