Наноспутник команди з КПІ вийшов на орбіту та встановив зв’язок з розробниками

space

Команда з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» встановила радіозв’язок і розпочала налагодження окремих підсистем створеного ними наносупутника PolyITAN-2.

Наносупутник створили в межах міжнародного космічного проекту QB50 під загальною координацією бельгійського Інституту гідродинаміки фон Кармана. Апарат вийшов на власну навколоземну орбіту з МКС.

Це вже другий наносупутник, створений командою для цього проекту. Головним завданням програми є дослідження змін клімату. Космічний апарат під назвою PolyITAN-1 успішно працює на орбіті вже третій рік.

Нагадаємо, що запуск ракети ATLAS-5, яка доставила наносупутник на МКС, відбувся 18 квітня з мису Канаверал (США).

Фото: pexels.com

Реклама

The post Наноспутник команди з КПІ вийшов на орбіту та встановив зв’язок з розробниками appeared first on Студвей.