КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

НАЗК відмовилося перевіряти декларацію ректора КНУ ім. Т. Шевченка

Новина 1

Національне агентство з питань запобігання корупції відмовилося перевіряти декларацію ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського. Звернення на перевірку декларації Губерського написав народний депутат Сергій Лещенко.

Розгляд питання заблокував новий член агентства Олександр Серьогін. У цьому рішенні прослідковується прямий конфлікт інтересів, адже раніше Серьогін працював у виші під керівництвом Губерського.

Заступник департаменту з питань конфлікту інтересів Ірина Мостова зафіксувала це порушення. Проте інші члени Національного агентства з питань протидії корупції це проігнорували.

«Мені здається, якби НАЗК працювала хоча б у 50% ефективності НАБУ, скоро ми б спостерігалу ту саму “зміну еліт”, про яку так часто говорять політики. Перевірити декларацію – справа неважка. Це не офшорні прокладки Мартиненка розслідувати, не перипетії навколо формули Роттердам+ розплутувати. Але НАЗК і на це нездатна», – написав на своїй сторінці у Facebook кореспондент інтернет-видання «Новое время» Іван Верстнюк.

Нагадаємо, львівські ректори помилково задекларували мільйонну заробітну плату.

Фото: pexels.com

Реклама


The post НАЗК відмовилося перевіряти декларацію ректора КНУ ім. Т. Шевченка appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share