Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Названі імена депутатів Ради, з який можуть зняти недоторканність

Генеральна прокуратура України (ГПУ) та Спеціалізоване антикорупційне прокуратура (САП) об’єднали зусилля для створення нового списку держслужбовців, з яких хочуть зняти недоторканність.
Про це пише видання “Апостроф”, посилаючись на власні джерела в ГПУ.
Як повідомляється, у цьому списку є 40 імен з різних фракцій, яких підозрюють у тих чи інших злочинах. Планується подати хоча б 10 заяв до Комітету Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи ВРУ.
Серед найвідоміших прізвищ – Сергій Лещенко (“Блок Петра Порошенка”), Віктор Чумак (позафракційний), Наталя Королевська (“Опозиційний блок”), Ігор Мосійчук (“Радикальна партія”), В’ячеслав Богуслаєв (“Воля народу”), Андрій Лозовий (“Радикальна партія”), Микола Скорик (“Опозиційний блок”), Максим Поляков (“Народний фронт”), Олесь Довгий (“Воля народу”), Євген Дейдей (“Народний фронт), Олександр Супруненко (позафракційний), В’ячеслав Константіновський (“Народний фронт”) та Нестор Шуфрич (“Опозиційний блок”).
Відомо, що Мосійчук, який абсолютно спокійно реагує на висунені звинувачення, та Поляков, який ігнорує рішення суду про носіння електронного браслету, будуть представлення з вірогідністю 99,9 %.
Крім цього, у цей список попав Віктор Чумак, за справою якого ГПУ збирає докази, він може навіть попасти у “десятку”.
А народний депутат Сергій Лещенко відмовився коментувати інформацію, спираючись на те, що йому нічого не відомо.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share