Кафедра англійської філології і перекладу імені професора І. В. Корунця

НАБУ розслідує низку справ, пов’язаних з підлеглими Гонтаревої

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив про розслідування справи Нацбанку та злочинів, які спричинили закриття фінансових установ.
Про це очільник НАБУ розповів у прямому ефірі 24 Каналу.
В Бюро цілий відділ працює над розслідуванням справ, які стосуються Національного банку та “ПриватБанку”. Зокрема, працівники НАБУ виявляють факти так званої “зачистки” фінансового сектору, коли ліквідовувались десятки банків.
Це дуже масштабне та перспективне розслідування. Складно прогнозувати, коли ми оголосимо перші підозри. Але вони, в будь-якому випадку, будуть. Наразі велика кількість працівників Нацбанку перевіряються на причетність до скоєння злочинів, – заявив Артем Ситник.
Підлеглих Гонтаревої перевіряють на порушення законодавства у справі націоналізації “ПриватБанку”. окрім цього НАБУ фіксує порушення щодо інших фінансових установ.
“Якщо ми бачимо, що банк перед ліквідацією отримує рефінансування, потім фінансування виходить через російські банки на офшори, в подальшому переводиться на особисті рахунки менеджменту банку, чи пов’язаних із ним осіб, то це є об’єктом розслідування НАБУ”, – пояснив Артем Ситник.
За словами очільника НАБУ, перші підозри можуть вручити вже вкінці вересня 2017 року.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share