Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

НАБУ нічого нового проти Насірова не вигадало – адвокат

Спеціалізована антикорупційна прокуратура України не змінила підозру голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, а лише розділила її на дві частини.

Про це в інтерв’ю розповів адвокат очільника ДФС Любомир Дроздовський.

“По суті, підозра не змінена. Залишаються ті самі надумані претензії до Насірова. Рішення про розстрочення грошових зобов’язань вони трактують так само, кардинально нових речей чи нових обставин у цій зміненій підозрі немає. По суті, те саме вони писали раніше, просто зараз це розділили”, – розповів Дроздовський.

Адвокат також додав, що жодного прогресу в розслідуванні немає, тому з’являються нові “сенсації” на рівному місці.

“Це формальна процедура, але знову з піар-ефектом, який вони (НАБУ. РЕД,) використовують. На наше переконання, у суді ця справа є безперспективною. Оскільки будь-якого складу злочину не було, всі дії головою ДФС приймались у межах його законних повноважень, рішення є обґрунтованими і на сьогодні вони ніким не визнані незаконними чи необґрунтованими. А оскільки жодного прогресу в розслідуванні немає і бути не могло, то стороні обвинувачення потрібно підтримувати суспільний інтерес. І такими заявами він підігрівається, з’являються нові “сенсації” на рівному місці. Нічого нового взагалі немає, ті самі безпідставні підозри, та сама надумана аргументація. Із цього складу подій, які вони собі надумали, можна виписувати дуже багато матеріалів. На одне й те саме можна подивитися під різним кутом і знаходити там якісь нові теоретичні ризики”, – додав адвокат.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура України заявила, що завершила досудове розслідування стосовно відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова і висунула йому нову підозру.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share