Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Мітинги в Росії: у Петербурзі 150 затриманих, ОМОН оточив протестувальників

Мітинги в Росії набирають масштабу. У Санкт-Петербурзі співробітники ОМОН оточили учасників антикорупційної акції на Марсовому полі і почали їх затримувати.
За даними видання “Бумага”, затримано близько 150 осіб. Після того, як почалися перші затримання, близько сотні осіб почали скандувати “Ганьба”, тоді співробітники правоохоронних органів взяли їх у кільце. Люди продовжують підходити.

Мітинги в Росії: масові затримання у Петербурзі (Фото: Фонтанка)
Люди біжать від ОМОНу, щоб не опинитися в оточенні і не бути затриманими, падають один на одного, тиснява, по шляху втрачають телефони, – передає “Фонтанка”.
За даними “Дождя” на Марсовому полі затримали депутата місцевих Законодавчих зборів Максима Резника (“Партия роста”). Також затримали фотографа Давида Френкеля. Смішно те, що в Петербурзі на атикорупційному мітингу затримали навіть надувну качку.
А муніципального депутата Данила Кена затримали, коли він тільки виходив з дому.
Перед розгоном мітингу на площі роздавали листівки із попередженнями.

До слова, у Петербурзі на Марсовому полі відбуваються одночасно фестиваль реконструкцій до Дні Росії, а також антикорупційний мітинг. За попередніми підрахунками, всього на площі до 2 тисяч осіб, але відділити тих, хто прийшов на гуляння від тих, хто прийшов на протест, дуже важко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share