Міністр освіти Китаю влітку відвідає Україну

meeting

Міністр освіти Китайської Народної Республіки Баошен Чень планує відвідати засідання Україно-Китайської Підкомісії з питань освіти, яке відбудеться в Україні 23 червня. Про це стало відомо під час зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич із послом КНР в Україні Ду Веєм.

«Приїзд Міністра освіти Китаю безсумнівно стане хорошим шансом обговорити розширення форм співпраці між нашими країнами», – розповіла Лілія Гриневич. Також МОН планує організувати форум ректорів університетів Китаю та України.

Посол КНР в Україні Ду Вей зазначив, що почати процес узгодження заходів у межах Підкомісії, а також зафіксувати час для офіційної зустрічі міністрів потрібно буде вже найближчим часом.

Восени також запланована виставка, на якій будуть присутні представники науково-дослідних інститутів, університетів та бізнес-структур України і КНР. За словами Лілії Гриневич, саме там можна буде окремо обговорити питання залучення китайських інвестицій у реалізацію інноваційних українських розробок.

Нагадаємо, раніше студентка попросила вибачення за свою образливу промову перед народом Китаю. Вона провела паралель між забрудненням повітря і обмеженням свободи слова у країні.

Фото: mon.gov.ua

Реклама

The post Міністр освіти Китаю влітку відвідає Україну appeared first on Студвей.