Міносвіти підписало Меморандум з компанією «Антиплагіат»

pexels-photo-842912

На найближчі 7 років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат.

«Зараз до Міністерства надходять зауваження про те, що вчені ради не мають достатнього арсеналу інструментів для перевірки робіт на плагіат. Тому МОН прагне надати вишам якнайбільше можливостей, для викорінення академічної недоброчесності. Для нас важливо, щоб запропонованими ресурсами могли безкоштовно користуватися не лише вчені ради, а й аспіранти та докторанти», – розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck, де вчені зможуть перевірити дисертацію перед поданням до спеціалізованих вчених рад. Важливо, що заклади вищої освіти (їхні спецради) самостійно вирішують питання щодо використання сервісу. Зі свого боку Міносвіти сприятиме співпраці університетів та компанії «Антиплагіат», яка надаватиме доступ до сервісу з антиплагіатних перевірок.

На основі цього меморандуму кожен заклад вищої освіти може укласти договір про співпрацю з компанією та користуватися перевагами сервісу.

Нагадаємо, що МОН буде вдосконалювати антиплагіатні перевірки.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Міносвіти підписало Меморандум з компанією «Антиплагіат» appeared first on Студвей.