Кафедра англійської філології і перекладу імені професора І. В. Корунця

Участь студентів у конференціях

Участь студентів у наукових конференціях

за 2016-2019 рр.

            «Існую не для того, щоб мене кохали і закохувались, а для того, щоб я діяв і кохав. Не оточення повинне допомагати мені, а я маю обов’язок піклуватися про світ, про людину.»       

                                                                                                          Януш Корчак (Щоденник)

 198

(Викладач кафедри Гулевич М.О., , студентка Па 01-11 Ліна Стельмах під час роботи на міжнародному форумі)

 

В межах міжнародної діяльності кафедри студенти 4 курсу (Влада Альфаро, Катерина Боровик, Ганна Петренко, Ліна Стельмах, Віталій Нікітін) та викладачі (М.М. Прокопчук, М.О. Гулевич) брали активну участь у міжнародному форумі, присвяченому 25річчю Конвенції ООН про права дитини та 20річчю Українського товариства Януша Корчака, який проходив 17-19 жовтня 2014 року в м. Києві за підтримкою посольства Республіки Польщі в Україні, Польського інституту у Києві, ЮНІСЕФ, Кловського ліцею №77 в м. Києва, видавництва «Дух і літера», медіа-партнерів ICTV, ERA-FM, забезпечуючи послідовний та синхронний переклад для учасників з Австралії, Великобританії, Ізраїлю, Нідерландів, Польщі, США та Швейцарії.

В межах тематики міжнародного форуму широко обговорювалися соціально-педагогічні проблеми та виклики сьогодення, які потребують нагального вирішення як в українському суспільстві, так і в міжнародній спільноті. Студенти факультету набули потужного досвіду в перекладацькій діяльності, працюючи в якості перекладачів на круглих столах, тематика яких була присвячена впливу Корчака на сучасну українську педагогіку, історичному, культурному, соціальному та психологічному контексту допомоги дитині в кризовій ситуації.

207

(Студенти кафедри підчас роботи перекладачами на Міжнародному форумі 17-19 жовтня 2014р.м Київ, Україна)

 199

(Студент Па 12-11 Віталій Нікітін на під час роботи на міжнародному форумі)

 

16 жовтня 2014 року в КНЛУ відбулася зустріч студентів кафедри з пані Малгожатою Кміт, представником Європарламенту, на якій студенти широко обговорювали питання розбудови громадянського суспільства та місце молоді в цьому процесі.

182

(Малгожата Кміт та студенти кафедри під час обговорення)

 208

(Студенти Па 01-11 під час зустрічі з представником Європарламенту)

 

Міжнародні науково-практичні конференції, учасниками яких були викладачі кафедри:

 Міжнародна науково-практична конференція «Транскордонне співробітництво 2007-2013 рр.»(жовтень 2010 р., листопад 2012 р., Краков, Польща).

Міжнародна педагогічна конференція з питань соціалізації молоді з особливими потребами в сучасному суспільстві. (грудень 2013, м. Гент, Бельгія)

Міжнародна конференція «Україна – Канада: Можливості для співпраці» за участю провідних канадознавців (Канади та України) і українознавців з Канади (та інших країн), Національний університет «Острозька академія» (м. Острог, Рівненська обл.), березень 2013 р.

Конференція «Україна та Османська імперія: діалог культур» у Турецькому центрі інформації та досліджень при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, березень 2013 р.

 

Участь у міжнародних програмах і тренінгах:

            підвищення рівня знань у галузі комп’ютерних та інформаційних технологій; використання міжнародних інформаційних ресурсів Університету Віндзор, провінція Віндзор, Канада (грудень-січень 2013 р.).

 «Youth Leaders in Аction» при Центрі канадознавтства, Національний університет «Острозька академія» (м. Острог, Рівненська обл.), лютий 2013 р.

тренінги з підвищення якості освітніх послуг; лекції з пропагування гендерної рівності Університету Віндзор, провінція Віндзор, Канада (грудень-січень 2013 р.).

 

Share
Share