МОН розробило план впровадження освітньої реформи

У Міністерстві освіти і науки розробили план, коли і який нормативний документ потрібно прийняти за наступні 10 місяців, щоб запрацювала освітня реформа.

Відповідний наказ МОН №1475 вийшов 13 листопада.

«Міністерство розробило детальний план імплементації Закону «Про освіту». У цей план увійшли 112 нормативних документів, які потрібно зробити за 10 місяців. Якби ми кожного робочого дня видавали один документ, то це б затягнуло нас на чотири місяці», – зазначив заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Сергій Дятленко.

Він зазначає, що для впровадження освітньої реформи прийняття Закону «Про освіту» недостатньо. Для того, щоб закладені в законі норми почали працювати, потрібно розробити відповідні підзаконні акти.

Дятленко навів приклад, що, за новим законом, у наступному навчальному році дітей до 1-го класу потрібно приймати без конкурсу. «Але для цього потрібно рівномірно розподілити території, які закріплені за навчальними закладами. Потрібно розробити нормативні документи, які визначатимуть цей порядок. Ми плануємо зробити це в березні 2018 року», – пояснив він.

Нагадаємо, що до 2020 року розроблять нову програму та підручники з української для нацменшин.

Фото: pexels.com

Реклама

The post МОН розробило план впровадження освітньої реформи appeared first on Студвей.