МОН розвиватиме інклюзивну освіту разом з естонськими експертами

pexels-photo-515169

Українські та естонські фахівці працюватимуть над створенням спільного проекту щодо розвитку інклюзивної освіти в Україні.

Він передбачає підготовку педагогів та психологів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, професійну орієнтацію учнів, а також новий формат консультацій з батьками.

Українсько-естонський проект «Підтримка впровадження принципів інклюзивної освіти в рамках концепції Нова українська школа» допоможе покращити якість послуг, які надають Інклюзивно-ресурсні центри. Також він буде спрямований на підготовку педагогів, які навчатимуть дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах звичайних шкіл.

«Зараз ми вже відкриваємо Інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ) і в майбутньому плануємо, щоб такий заклад був у кожній області. Ці центри передбачають абсолютно новий підхід до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Розширюючи мережу ІРЦ, ми прагнемо надати інклюзивній освіті не тільки сучасну форму, а й наповнити її новим змістом. І для цього нам буде дуже корисним досвід естонських колег», – зазначив заступник Міністра Павло Хобзей.

Нагадаємо, що естонські експерти допоможуть українським освітянам покращити інклюзивну освіту.

Фото: pexels.com

Реклама

The post МОН розвиватиме інклюзивну освіту разом з естонськими експертами appeared first on Студвей.