МОН планує відкоригувати правила виплати стипендій

money

Міністерство освіти і науки України планує відкоригувати правила виплати стипендій, враховуючи виявлені недоліки системи. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі зі студентами Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Міністр пояснила, що формування рейтингу з рівня спеціалізації планують підвищити: «На рівні факультету є можливість скласти більш справедливий рейтинг. На рівні спеціалізації групи дуже маленькі і нерівні за якістю навчання студентів. Зараз ми усвідомили цю проблему і маємо її виправити».

Вишам також планують дозволити використовувати залишки стипендіального фонду для додаткової підтримки студентів. У виші, де пройшла зустріч, представники іноземних студентів також порушили проблему полегшення отримання віз для навчання. Зокрема, це турбувало студентів з Китаю.

«Ми вже працюємо з органами, безпосередньо пов’язаними із спрощенням візового режиму для студентів. Я розумію, наскільки тут існують складні процедури, особливо коли ви мусите повертатися до себе в країну, а потім одразу їхати сюди. Ми працюємо над цим, і сподіваємося вже найближчим часом вирішити це питання», – додала Лілія Гриневич.

Нагадаємо, раніше парламент збільшив розмір іменних стипендій Верховної Ради України. Таке рішення отримало 239 голосів.

Фото: pexels.com

Реклама

The post МОН планує відкоригувати правила виплати стипендій appeared first on Студвей.