КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

МОН долучилося до конкурсу наукових зображень для Вікіпедії

pexels-photo-567631

Міністерство освіти і науки долучилося до конкурсу наукових зображень для Вікіпедії. Він стартує сьогодні, 1 листопада.

З 1 до 30 листопада в Україні триватиме перший етап «Наукового конкурсу вікі» (Wiki Science Competition) – «Конкурс наукових фотографій 2017». Цього року до його проведення долучилося Міністерство освіти і науки, а також Рада молодих вчених НАН. Завдяки конкурсу Вікіпедія наповниться якісними зображеннями, які ілюструватимуть статті з різних наук: від археології до астрофізики.

Учасники конкурсу можуть бути будь-які громадяни України, іноземці та особи без громадянства. Їм необхідно подати фотографії або відеофайли, виконані особисто чи у співавторстві. Роботи потрібно надсилати через Завантажувач до 30 листопада включно за київським зимовим часом. Докладніше про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням.

Зображення буде оцінювати кваліфіковане журі, до якого увійдуть професійні науковці з різних галузей, а також представник МОН.

У підсумку буде визначено по 3 призери в кожній з 7 категорій: «Люди в науці», «Мікроскопія», «Астрономія», «Живі організми», «Нефотографічні зображення», «Колажі», «Загальна категорія».

Усі переможці отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазину на вибір. Призовий фонд конкурсу – 30 000 грн.

Автори найкращих зображень будуть нагороджені цінними призами від «Вікімедіа Україна». Нагородження відбудеться у грудні 2017 року, а найкращі зображення – опубліковані в друкованому вигляді. Переможці також візьмуть участь у міжнародному етапі, «Світовому науковому конкурсі», який відбудеться у січні-лютому 2018 року.

Уже втретє проект відбудеться за участі науково-популярних проектів «Дні науки» й «Моя наука». Під час акції «Дні науки» 11-12 листопада у 6 містах України (Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Канів, Суми) можна буде зробити фотографії наукових дослідів та обладнання, які також можуть взяти участь у конкурсі.

Нагадаємо, що понад 100 українських вишів отримали доступ до Scopus та Web of Science.

Фото: pexels.com

Реклама


The post МОН долучилося до конкурсу наукових зображень для Вікіпедії appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share