Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Можливості вересня

girl

Воркшопи у сфері дизайну, довготривале волонтерство в Німеччині та Іспанії, молодіжний обмін на тему здорового способу життя і навчання для журналістів за програмою The Dart Center for Journalism and Trauma.

Design for Ukraine EU-Eastern Partnership Culture and Creativity Programme

Який вплив на розвиток бізнесу, суспільства та економіки має дизайн? Цікавишся цим питанням і висвітлюєш культурну тематику? Тоді приєднуйся до форуму Design for Ukraine EU-Eastern Partnership Culture and Creativity Programme. Дізнайся більше про дизайн-мислення та візьми участь у воркшопах від провідних європейських експертів.

Умови: для попередньої реєстрації та участі необхідно заповнити онлайн-форму 
Коли, де: 14-15 вересня, Київ
Дедлайн: 1 вересня

Волонтерство у соціальній сфері в Німеччині

Організація «Стелла» шукає волонтера на ЄВС-проект, пов’язаний з роботою з дітьми та освітою. Для того, щоб подати заявку, слід заповнити анкету.

Умови: усі витрати на квитки, харчування, проживання, страхування та візу покриваються грантом від Європейської комісії
Коли, де: 1 квітня 2018 – 31 березня 2019, Штутгарт, Німеччина
Дедлайн: 8 вересня

Семінар для журналістів «Реформи мають значення»

Якщо ти журналіст, який висвітлює виборчу реформу, не пропусти семінар для регіональних ЗМІ від «Реанімаційного пакету реформ» (РПР). Дізнайся про виборчі та партійні системи, контроль за дотриманням виборчого законодавства і діяльністю ЦВК.

Умови: участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) і компенсують витрати на проїзд поїздом (купе та плацкарт, «Інтерсіті», 2 клас) та автобусом за наявності оригіналів квитків
Коли, де: 21-22 вересня, Київ
Дедлайн: 11 вересня

girl

Волонтерство в Іспанії

Стань волонтером на одному з довгострокових ЄВС-проектів у Іспанії. Punt Jove Tortosa – різноманітна допомога та підтримка молодіжного центру й молоді, що до нього приходить. Волонтер буде безпосередньо спілкуватися з візитерами центру, допомагати в організації різних заходів, а також виконувати адміністративну роботу. Biblioteca Mercè Lleixà and Centre Obert la Xirinxina – робота з підлітками в міській бібліотеці, яка охоплює ігри, воркшопи, читання книг, а також поширення інформації про ЄВС. 

Associació Obre’t’ebre – робота в молодіжній асоціації, проведення воркшопів у школах, робота з молодіжними обмінами, допомога в організації національних та міжнародних ворккемпів, допомога в створенні екологічного садка, а також кооперація з іншими локальними організаціями. Важливим критерієм відбору є знання іспанської мови хоча б на початковому рівні.

Умови: усі витрати на подорож, харчування, проживання та страхування покриває грант від Європейської комісії
Коли, де: січень 2018 – серпень 2018. Тривалість: 7-8 місяців
Дедлайн: 10 вересня

Навчання за програмою «Територія розвитку»

Програма «Територія розвитку» спрямована на те, щоб учасники набували знань, умінь та навичок з утілення соціально значимих ініціатив (проектів), і охоплює сесійне навчання, що триває сесіями впродовж року. Є можливість отримати грант на втілення свого проекту, а також стажування за кордоном.

Умови: центр «АХАЛАР» компенсує учасникам програми витрати на проживання й харчування під час навчальних сесій, а також частково покриває транспортні витрати
Коли, де: Україна
Дедлайн: 20 вересня

Молодіжний обмін Together for Healthy Lifestyle

НГО ChangeLog Foundation шукає учасників проекту, пов’язаного зі здоровим способом життя. Фізичне виховання, спорт, здорове харчування будуть у фокусі уваги молодіжного обміну. Воркшопи та дискусії будуть присвячені персональному розвитку, здоровому способу життя. Проект ставить за мету організувати зустріч молодих людей з різних країн, створити умови для спілкування та обміну.

Умови: учасників забезпечують квитками в обидва боки; організатори беруть на себе витрати на проживання й харчуванням учасників. Плата за участь – 30 євро
Коли, де: 22-29 жовтня 2017 року, с. Бакуріані, Грузія
Дедлайн: 1 вересня

friends

The Dart Center’s flagship program

Висвітлювати тему насильства й подій, що призводять до травмування, непросто і, до того ж, відповідально. Маєте досвід підготовлення таких матеріалів або хотіли б почати працювати над темою? Пройдіть навчання The Dart Center for Journalism and Trauma в січні 2018 року в Нью-Йорку. За програмою можна отримати стипендію. 

Умови: стипендія охоплює вартість авіаквитків до Нью-Йорка і назад, наземні перевезення в Нью-Йорку, перебування в готелі під час програми
Коли, де: 15-20 січня, Нью-Йорк
Дедлайн: 22 вересня

The Ian Parry Scholarship

Ти молодий, креативний і захоплюєшся фотожурналістикою? Бери участь у міжнародному конкурсі. Журі присудить дві премії: за досягнення й потенціал у галузі фотографії. Переможці отримають премію та подарунки. 

Умови: участь у конкурсі безкоштовна. Переможець отримає 3 500 $
Коли, де: в онлайні
Дедлайн: 1 вересня

Лабораторія мистецьких студій

«Культура медіальна» запрошує менеджерів, кураторів, активістів та співробітників громадсько-культурних ініціатив східноукраїнських міст на резиденцію до Дніпра.

 Проект спрямований на те, щоб через практичну взаємодію забезпечити обмін досвідом, об’єднати професійну мережу й налагодити співпрацю між активними ініціативами у сфері культури і урбаністики Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Запорізької областей. 

Умови: організатори беруть на себе покриття проїзду, проживання, харчування учасників та покриття витрат на реалізацію найкращих спільних міні-проектів. Загальний фонд підтримки спільних міні-проектів – 40 000 грн
Коли, де: резиденція, 27 вересня – 3 жовтня 2017 року; реалізація спільних міні-проектів – жовтень 2017 року, Дніпро
Дедлайн: 10 вересня

note

Berlin Impact Pre-Accelerator для соціальних, зелених та креативних стартапів

З 1 жовтня по 2 грудня відбудеться Pre-Accelerator Program для 15 учасників з України, Білорусі та Росії.
Для участі в конкурсі на програму необхідно мати MVP (minimum vialable product) або концепт для соціального, зеленого чи креативного бізнесу.

Умови: відшкодування витрат за конкурсним відбором
Коли, де: з 1 жовтня по 2 грудня
Дедлайн: проект можна подати до 15 вересня

Курс польської мови для абітурієнтів

Українсько-польський центр освіти UniverPL проводить набір на курси польської мови по Skype. Загальний курс польської мови побудовано з урахуванням рівномірного розвитку всіх мовних навичок: розмовної мови, читання, письма та сприйняття на слух (аудіювання).

Підготовлення здійснюють висококваліфіковані викладачі, які мають професійний викладацький досвід роботи й допомагають вивчити польську мову з нульового рівня до рівня А1, А2.

Умови: перші два місяці курсу в подарунок
Коли, де: початок курсів – 1 жовтня
Дедлайн: 30 вересня

Грант від Pulitzer Center on Crisis Reporting

Отримай тревел-грант на власний медіапроект про глобальні кризи та виклики. Pulitzer Center on Crisis Reporting приймає і розглядає заявки на постійній основі. Форма аплікації та деталі щодо подання заявки – на офіційному сайті програми.

Умови: обсяг гранту визначається індивідуально для кожного учасника
Дедлайн: протягом року

The post Можливості вересня appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share