Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Модний український глянець зняв фото обкладинки на смартфон Motorola

Вперше в Україні редакція журналу XXL помістила на обкладинку свого червневого номера фотографію, зроблену на смартфон. Фотограф Віталій Руденко використовував для зйомки Motorola Moto Z з модулем-камерою Hasselblad True Zoom.
Героями знімка виступили ведучі останнього конкурсу “Євробачення” Олександр Скічко та Володимир Остапчук, компанію їм склала модель Юлія Грешун, повідомляють “Подробиці”.
Знімати обкладинки на смартфон у світі, можна сказати, вже стає новим трендом. З кавером експериментували TIME, Billboard Magazine, Condé Nast Traveler, Bon Appétit і інші імениті видання. Ми вирішили бути першими, хто це зробить в Україні, – говорить Микита Добринін, запрошений редактор журналу XXL.
За словами Віталія Руденка, який вже протягом багатьох років співпрацює з виданням, це його перший досвід професійної зйомки на смартфон. “XXL запропонував мені цікавий експеримент, і смартфон показав себе з найкращого боку. Завдяки тому, що Hasselblad True Zoom Moto Mod знімає в RAW форматі, з правильно виставленими світлом і подальшою обробкою фото, нам вдалося досягти якості, необхідного для обкладинки”, – зазначає фотограф Віталій Руденко.
Зйомки обкладинки і внутрішньої фотосесії червневого номера журналу проходили на двох локаціях: у студії і на літній терасі одного з київських готелів. “Я радий, що редакція улюбленого журналу XXL для свого експерименту обрала саме наш продукт. Модуль-камеру для сім’ї смартфонів Moto Z розробили разом з відомою шведською компанією Victor Hasselblad AB, яка виробляє професійне фотообладнання. Він оснащений сенсором 1/2.3″, 10-кратним оптичним зумом і ксеноновим спалахом, що дозволяє робити дуже якісні знімки”, – говорить Андрій Поляков, керівник бізнесу смартфонів компанії Lenovo в Україні, Білорусі, Грузії, Молдові та Вірменії.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share