КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Мер Конотопа йде пішки до Києва

Пішки йде до Києва мер Конотопа на Сумщині Артем Семеніхін, 35 років. Планує особисто передати президенту Петру Порошенку звернення про розпуск депутатів Конотопської міськради.

30 травня Семеніхін оголосив про розпуск депутатів. Звернення відправив президенту. Однак той не відповів. До столиці міський голова вирушив 5 серпня після народного віча.

 Депутати ігнорують сесійні засідання. Вони не відбуваються в місті вже п’ять місяців, говорить Артем Семеніхін. Важливі питання залишаються невирішеними. Це виділення коштів на капітальні ремонти, допомога хворим дітям. У нас більше десяти людей померли з березня, не дочекавшись матеріальної допомоги на лікування. Відсутні гроші на зарплати лікарям і працівникам дошкільних закладів. З дня на день зупиниться електротранспорт. А сесії не проводяться. Піша хода єдина надія конотопців на справедливість у державі.

У подорожі почуваюся непогано. Лише ноги не в дуже доброму стані. Свій шлях позначаю на карті. Люди постійно підтримують, намагаються чимось допомогти. Увесь час ми перебуваємо під наглядом поліції.

До Києва міський голова йде з двома друзями. Відмовився від їжі. П’є лише воду. Ночують на узбіччях і в лісосмугах. Митися заходять у придорожні готелі. Загалом мають пройти 251 км.

Конфлікт між депутатами в Артема Семеніхіна виник у березні. Тоді мер заборонив обранцям оголошувати перерви під час проведення сесій.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share