Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Мережу шокували страшні травми одеситів в аквапарку

Одеситка Марина, яка спускалася з водної гірки в аквапарку “Одеса”, потрапила після цього в лікарню. У неї струс мозку, перелом ключиці зі зміщенням та порвані зв’язки. Жінку прооперували. Їй вклали дві металеві пластини та 16 шурупів. Через рік на неї чекає ще одна операцію по видаленню металевих конструкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На найвищій водній гірці світу загинула дитина

Про це постраждала написала у Facebook.

“Був слабкий напір води, і після другої бочки нас потік не зміг проштовхнути в трубу, і ми залишилися дрейфувати. Перекинуло нас в трубу задом наперед і летіли ми спиною незрозуміло куди. Я вдарилася головою і плечем. І вилітали з бочки окремо від шлюпки. Результат : струс, осколковий перелом ключиці зі зміщенням і порвана зв’язкою. Поліцію ніхто не викликав. Мене мовчки посадили в карету швидкої допомоги і прикривали як могли”, – написала постраждала.

Виявилося, жінка не єдина, хто травмувався у тому ж аквапарку. Перелом ключиці зі зміщенням отримав також 23-річний Максим Якимов. Про це написала у мережі його дружина Анна.

“На цій же гірці мій чоловік отримав перелом ключиці зі зміщенням. Можливо проблема в аквапарку та небезпечній гірці?”, – написала вона. До допису додала фото довідки із діагнозом чоловіка.

32-річний житель Хмельницького помер у лікарні після отримання важких травм під час перебування в тернопільському аквапарку “Лімпопо”. Клієнт порушив правила користування атракціонами. Разом з своєю подругою спускалися з гори стоячи. Посковзнувшись, чоловік ударився об поверхню гори.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share