Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Матір двійнят з Ірландії кумедно повторила світлину Бейонсе: фото

Жінка Келлавей з міста Корк, Ірландія, вирішила повторити знаменитий знімок, який нещодавно опублікувала в мережі співачка Бейонсе зі своїми двійнятами.
Про це розповіли у The Daily Mail.
В той час, як поп-зірка придумувала вишуканий образ для свого фото, жінка з Ірландії вирішила відтворити фотосесію Бейонсе. На подвір’ї свого будинку, Келлавей натягнула на себе розове одіяло з флісової тканини, на голову причепила вуаль, а замість того, щоб бути босоніж, як американська співачка, вона взула кеди.
Свій образ вона довершила піврічними двійнятами – хлопчиком і дівчинкою. А декілька фотографій жінці зробила її 6-річна донька.

Як розповіла жінка, Бейонсе на своєму фото “виглядала настільки нереалістичною”, що вона вирішила з’імпровізувати та створити власний варіант. Фотографії Келлавей опублікувала у Facebook, після чого світлини стали вірусними.
Цікаво, скільки фотографій довелось зробити Бейонсе, щоб вийшло правильне фото. Моя ідея була випадковою. У мене є двійнята, одіяло і вуаль, декілька квіті в саду. В мене було те, що у неї не було, так чому б не зробити таке фото. Я думала, що фото буде лише для сміху моїх друзів, але я не очікувала, що це зайде так далеко!, – зізналася жінка.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share