Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Марія Яремчук у купальнику прикрасила обкладинку журналу

Співачка Марія Яремчук прикрасила червневий номер журналу “Караван історій”. У новій літній фотосесії співачка приміряла сміливий образ, створений відомим українським стилістом Сонею Солтес. На обкладинці Марія з’явилася в незвичайному купальнику з луски.

У відвертому інтерв’ю виданню артистка поділилася історіями про хуліганське дитинство, а також розповіла чому віддає перевагу чоловічому товариству і кого називає своєю кращою подругою.

“У молодших класах я вела себе як хлопчисько. У школі і на вулиці дружила виключно з хлопчиками – разом ми тероризували всіх дівчат в окрузі! Я могла залізти до сусідів, зірвати їх малину і потім продати її. Або одного разу, пам’ятаю, знайшла на горищі нашого будинку скарбничку з карбованцями, і накупила на п’ять карбованців цілий мішок насіння. Потім ходила як дон Корлеоне по вулиці і роздавала їх усім бажаючим. Загалом, я була шибеником “, – сказала Яремчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марію Яремчук насильно видали заміж в новій історичній драмі

“Я завжди відчувала себе обмеженою. Ось є тато, і є я. Поруч. Я пишу пісні, виконую їх – і після мого концерту до мене підходять люди і кажуть:” Боже! Ось ваш батько … “І це було б дуже приємно, якби я не була співачкою. Я розумію, що тільки зараз починаю скидати з себе залізні ланцюги, які на мене повісило моє прізвище і суспільство. Тільки зараз я починаю розкриватися. Все, що я робила до цього моменту, було зроблено через призму мого бажання сказати всім, що я не частина чого-небудь. Що я – цілісна одиниця “. – сказала Яремчук.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share