Марія Яремчук у купальнику прикрасила обкладинку журналу

Співачка Марія Яремчук прикрасила червневий номер журналу “Караван історій”. У новій літній фотосесії співачка приміряла сміливий образ, створений відомим українським стилістом Сонею Солтес. На обкладинці Марія з’явилася в незвичайному купальнику з луски.

У відвертому інтерв’ю виданню артистка поділилася історіями про хуліганське дитинство, а також розповіла чому віддає перевагу чоловічому товариству і кого називає своєю кращою подругою.

“У молодших класах я вела себе як хлопчисько. У школі і на вулиці дружила виключно з хлопчиками – разом ми тероризували всіх дівчат в окрузі! Я могла залізти до сусідів, зірвати їх малину і потім продати її. Або одного разу, пам’ятаю, знайшла на горищі нашого будинку скарбничку з карбованцями, і накупила на п’ять карбованців цілий мішок насіння. Потім ходила як дон Корлеоне по вулиці і роздавала їх усім бажаючим. Загалом, я була шибеником “, – сказала Яремчук.