Марк Цукерберг отримав диплом про вищу освіту

цукерберг

Засновник та виконавчий директор компанії Facebook Марк Цукерберг отримав диплом Гарвардського університету про вищу освіту. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Мамо, я ж завжди казав тобі, що повернусь і отримаю свій вчений ступінь», — написав Цукерберг.

Марк вступив до Гарварду в 2002 році, де навчався на факультеті психології. Паралельно він відвідував курси IT-технологій. Навчання припинилося на 2 курсі.

У березні цього року на сайті Гарварду повідомили про те, що гендиректор Facebook був знову зарахований у студенти.

Нагадаємо, раніше Марк Цукерберг розповів на своїй сторінці про плани на 2017 рік. Марк Цукерберг планує відвідати тридцять американських штатів, у яких досі не бував.

Фото: facebook.com

Реклама

The post Марк Цукерберг отримав диплом про вищу освіту appeared first on Студвей.