Маккейн закликає Трампа дати зброю Україні

Сенатор-республіканець Джон Маккейн в черговий раз закликав президента Дональда Трампа почати поставки летальних озброєнь Україні.

Про це повідомило видання The Hill, — пише «Інтерфакс-Україна».

«Сполученим Штатам давно пора було надати Україні оборонне летальне озброєння для стримування і захисту від подальшої російської агресії», — йдеться в заяві сенатора, приуроченій до візиту до Києва глави Пентагону Джеймса Меттіса.

Сенатор зазначив, що після оголошення нової стратегії США в Афганістані у Трампа «з’явилася можливість зробити те ж саме щодо України».

На думку Маккейна, поставки летальної зброї в Україні «не суперечать мирній резолюції, що стосується конфлікту».

«Поки буде зберігатися нинішній статус-кво, у Росії не буде причин міняти свою поведінку, і ми можемо очікувати тільки більш серйозного втручання і нових смертей», — сказав сенатор.