Магістранти 2-го року навчання!!!

2 листопада 2020 р. (понеділок) з 10.00 до 15.00 – прийом роздрукованих робіт на кафедрі (ауд. 501).

Студенти подають:

роздруковану переплетену роботу із заповненими аркушами, що додаються до роботи (завдання на кваліфікаційну роботу з необхідними підписами студента, назва роботи і ПІБ наукового керівника у відгуках наукового керівника і рецензента);
роздруковану і заповнену заяву про перевірку на антиплагіат (зразок надано на сайті);
електронний варіант кваліфікаційної роботи, який буде внесений на кафедральний комп’ютер (можна на флешці).

Перед поданням роботи на кафедру радимо студентам ще раз звірити українську та англійську версію теми з наказом, який є на сайті кафедри.

ІНОГОРОДНІМ студентам дозволяється надіслативсі зазначені вище матеріали (але електронний варіант кваліфікаційної роботи має бути на диску)Новою поштою, оплативши доставку кур’єра на адресу університету.

Доставка має відбутися 02 листопада, понеділок, до 15.00 за адресою:

03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73, корпус № 1, кім. 501.

отримувач: Скрябіна Вікторія Борисівна

контактний телефон: (097) 742 51 80

До 16 листопада 2020 р. (понеділок) – перевірка робіт на антиплагіат, перевірка кваліфікаційних робіт керівниками, експертиза рецензентами, заповнення документації (відгуку керівника, рецензії та подання).

23 листопада 2020 р. (понеділок) – подання кваліфікаційних робіт із супровідною документацією доц. Зєні Л.Я. – голові комісії з атестації здобувачів вищої освіти.