КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Літинська цегла — для тих, кому потрібна якість

13 серпня в Україні святкують День будівельника. За минулі століття будівельна галузь стала масштабною. Зараз зведення будь-якого виду будинків вимагає ретельної підготовки та володіння глибокими знаннями в різних науках.

 Будівельник це розумна, освічена, товариська, дисциплінована, витривала людина. Він має вміти працювати у великому колективі для досягнення кінцевої мети, каже Микола Володимирович Остапчук, директор Літинського цегельного заводу на Вінниччині. То ж сердечно вітаю колег-будівельників із професійним святом!

Колектив Літинського цегельного заводу з 1972 року працює в будівельній галузі. Виробляє високоякісну керамічну цеглу марок М-75, М-100 і М-125.

 Сьогодні в світі випускають понад 15 тисяч різних поєднань, форм, розмірів, фактур поверхні та кольорів кладочних матеріалів. Однак керамічна цегла довгий час залишається однією з найбільш затребуваних. Наша продукція користується великим попитом на українському ­ринку. Вона відповідає найвищим технологічним вимогам, вимогам стандартів і ДСТУ (Державні стандарти України. ГПУ) на виготовлення керамічної цегли.

Завдяки хорошим показникам міцності, водо- й морозостійкості, теплопровідності, літинську цеглу використовують будівельники столиці, Вінниці, Житомира, Хмельницького та багатьох інших міст. Її з успіхом застосовують при будівництві житлових приміщень і промислових будівель різної поверховості для несучих стін і для перегородок. Повнотілу цеглу використовують для мурування фундаментів, зовнішньої частини димарів, промислових і побутових будівель.

 Екологічність перевага нашої керамічної цегли. Виготовляємо її з натуральної сировини Сосновського кар’єру. Глина з нього не виділяє шкідливі для організму людини речовини. Це підтверджено паспортом радіаційної якості сировини, що використовує наше підприємство.

Високу якість керамічної цегли досягаємо досвідом і кваліфікацією фахівців Літинського заводу. Це хороший привід замовити нашу продукцію.

Вінницька обл., Літинський р‑н, с. Сосни, тел.: 0(4347) 2 03 18, 0(98) 028 58 43 www.litin-cegla.com.ua

litin_cz@meta.ua

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share